Strona główna KMF
 
POWRÓT


GŁÓWNI BOHATEROWIE

KEVIN ARNOLD
Główny bohater, typowy dorastający chłopak z przedmieść. Całe jego życie obraca się wokół dziewczyn i randek. Mieszka z rodzicami, szurniętym bratem Waynem i siostrą-hipiską Karen. Jego najlepszy przyjaciel to Paul Pfieffer. Mimo sporej ilości dziewcząt, prawdziwe uczucie łączyło go tylko z jedną... Gwendoline 'Winnie' Cooper.


PAUL PFIEFFER
Żydowski oryginał. Ma alergię... na wszystko. Niezbyt urodziwy, ale zawsze wierny przyjaciel. Nieśmiały, cherlawy, mający spore sukcesy w nauce, natomiast żadnych, zupełnie żadnych w sporcie.WINNIE COOPER
Ukochana Kevina. Spokojna, opanowana, uczciwa. Pochodząca z dobrej rodziny, jest jedną z najlepszych uczennic w szkole. Doskonała dziewczyna.
WAYNE ARNOLD
Najbardziej odjazdowa postać w serialu. Starszy brat Kevina, nie mający dla młodszego rodzeństwa żadnej litości. Praktycznie nie używa w stosunku do braciszka imienia Kevin, zastąpił je mniej wyszukanym "głąb":) Orłem w nauce to on nie jest, inteligencją nie grzeszy. Ma przyjaciela Warta.KAREN ARNOLD
Siostra Kevina, od zawsze hipiska. Ciągle sprzeczała się z rodzicami, uciekała i wracała do domu. Miała mały kontakt z Kevinem.
JACK ARNOLD
Głowa rodziny. Surowy, sprawiedliwy i uczciwy ojciec. Niewiele mówi. Weteran wojny koreańskiej.
NORMA ARNOLD
Cicha, miła, sympatyczna osoba. Właściwie "kura domowa", ale w najprzyjemniejszym tego słowa znaczeniu.
CRAIG HOBSON
Mały spryciarz. Zaczął spotykać się z "byłą" Kevina, Becky Slater.

DOUG PORTER
Sympatyczny koleś. Miły grubasek, który właściwie niczego do serialu nie wnosił.

JEFF BILLINGS
Zaczął pojawiać się pod koniec serialu. Jeff przeniósł się z innego przedmieścia, zostawiając dziewczynę. Zaprzyjaźnił się z Kevinem.
MADELINE ADAMS
Jedna z dziewczyn Kevina. Zapewne najładniejsza, ale Kevin wybrał oczywiście Winnie.

BECKY SLATER
Jedna z dziewczyn Kevina. Jej jednak po prostu nie lubił. Spotykał się z nią tylko aby zejść się z Winnie. Dowiadując się o tym, Becky terroryzowała Kevina przez całą szkołę średnią.CHUCK
Chuck to jeden z kumpli Kevina. Trochę niedorobiony "przygłup", ale niegroźny i sympatyczn. Ciągle żujący gumę.
RICKY HALSENBACH
Przyjaciel Kevina ze szkoły średniej. Najstarszy z "paczki". Rozważny, miły, taki kumpel bez zastrzeżeń.
MR. CANTWELL
Ekscentryczny nauczyciel Kevina. Bardzo serio traktuje swoja pracę, pełen pasji. Zachwycony nauką i edukowaniem młodzieży. Ma swój świat.
ED CUTLIP
Najbardziej zwariowany nauczyciel Kevina. Uczył go w gimnazjum i szkole średniej WF-u. Zawsze chciał mieć z uczniami dobry kontakt choć nie zawsze mu to wychodziło.MR. DIPERNA
Vice - dyrektor, z którym od początku miał na pieńku Kevin. Prześladował uczniów nieustannie, był postrachem szkoły. Twardy i nieugięty typ.
AUTOR TEKSTU: Tomek Urbański - TOMASHEC